Safari trip za delfíny


Průzračná voda vyhřátá teplým egyptských sluncem, pestrobarevné korálové útesy pod hladinou, hejna zvědavých ryb, líné želvy, tmavomodré hlubiny Rudého moře a hlavně! desítky HRAVÝCH DELFÍNŮ!

TO JE JASNÝ! TO CHCEŠ!

Termín6. 7. - 13. 7. 2019
DopravaLetecká / Praha - Marsa Alam - Praha
Cena27800 Kč (záloha 4 000,- Kč obratem po zaslání přihlášky, doplatek do 15. 5. 2019)
MístoMarsa Alam, Egypt

Plavba je zaměřená především na „nepotápěče“, takže každý „šnorchlař“, který se dokáže podívat s maskou/brýlemi pod vodu, objeví kouzlo Rudého moře a setká se osobně s delfíny.

Budeme mít s sebou několikeré společenské a svatební šaty, dekorační šátky a ploutev mořské panny - dospělou i dětskou velikost na focení ve vodě - fotky pod vodou v ceně.

Dále s sebou bereme bójku s 20ti metrovým lanem, pro trénink/vyzkoušení si freedivingu a na lodi je i "skubácké" vybavení, takže je možné vyzkoušet si i přístrojové potápění (v ceně).

Ať už se s námi vydáte na moře s úmyslem setkat se s delfíny - AKCE JE ZAMĚŘENÁ PŘEDEVŠÍM NA SETKÁNÍ S DELFÍNY, sledovat podmořský život z hladiny, odvézt si domů neotřelé originální fotografie, či vyzkoušet kouzlo potápění, hlavní náplní výletu zůstává pohoda, relax a zábava nejen ve vodě!

Safari trip za delfíny

Místo: Marsa Alam, Egypt

Termín: 6. 7. - 13. 7. 2019

Volných míst: 0 /22

Orientační program:

Přílet. Cesta z letiště do přístavu, nalodění. Plavba směr laguna Sataya (Dolphin Reef) v Rudém moři v jižním Egyptě, kde žije velmi početná nemigrující skupina delfínů dlouholebých.

Plavání a šnorchlování s delfíny v laguně Sataya a na korálových útesech. Možnost vyzkoušet si přístrojové potápění i freediving. Módní focení pod vodou. Návštěva ostrova Siyal národního parku Wadi Gemal, koupání na ostrově a mnohé další!

Poslední den návštěva Marsa Alam, transfer z přístavu na letiště k odletu.

Program je pouze
rámcový a může být pozměněn v závislosti času příletu-odletu a nebo povětrnostních podmínek.

 

Ubytování:

Safari obytná loď poskytuje svým hostům vynikající servis. – pobyt 7 nocí, dvoulůžkové kajuty s vlastní ledničkou, sprchou a WC.
Strava a nápoje na lodi “soft all inclusive“: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení
během dne a nealkoholické nápoje (alkoholické nápoje na lodi k dispozici nejsou)

Cena:

27800 Kčdospělý
25800 Kčdítě 12-15 let
24800 Kčdítě 2-12 let/dítě nesmí dovršit 12-ti let do dne odletu
  • V ceně je zahrnuto: 
    letenka, všechny letištní poplatky, transfery z letiště do přístavu a zpět, plná penze + odpolední svačina, ovoce, neomezené nealko nápoje (káva, čaj, cola, sprite, voda), ubytování na lodi, čeští průvodci, tréninková lano včetně bójky, focení pod vodou + zapůjčení dekorací a šatů na focení, možnost vyzkoušet si potápění s přístrojem
  • V ceně není zahrnuto: 
    vízum (25$), cestovní a potápěčské pojištění, bakšiš pro posádku (cca 30 €), alkoholické nápoje na lodi, pití a jídlo mimo loď.

Máte nějaké dotazy ohledně tohoto výletu?

Ptejte se...

KAREL FIALA

FII Professional # 0128
Freediver Level 1, 2, 3
Advanced Freediving Safety
First Aid
CPR
Oxygen Provider
Assistant Instructor
Freediving Instructor Exam

e-mail

telefon

+420 604 819 143